Říjen 2015

Tak jsem tu zas

22. října 2015 v 17:51 | Ellie
Ahoj,
tak tě vítám na svém blogu. Svůj blog hodlám zaměřit na sebe a mé zážitky z cest, práce i všedních dnů. Zveřejnit nějaký svůj názor na to, či ono a doufat ve zpětnou vazbu. Možna občas přidat něco ze své tvorby, pokud překonám stud.
Jsem mladá brunetka, hodně drobná, ale o to hlasitější. Jsem hodně citlivá, ale snažím se tvářit jako tvrdá holka. Neustále mluvím, něco komentuji a být potichu, mi dělá problém. Ráda se směju, nevadí mi sarkasmus, černý humor ani dělat si legraci sama ze sebe. Jsem trochu hádavá, hodně urážlivá a taky trochu drzá. Uraženost mi nikdy dlouho nevydrží a když se podívám na svou rodinu, vím po kom to mám. Ráda mám věci po svém, ale snažim se s tím něco dělat.
Kamarádi, vztahy a rodina jsou na prvním místě. Mezi mé koníčky patří skaut, který mám na prvním místě. Funguji jako vedoucí, takže jinak to ani nejde. Dále dělám pole dance, ráda čtu, fotím, cestuji a sleduji seriály a sport. Především hokej, tenis, florbal a další. Ale nejraději jsem s přítelem.
Mezi moje nejoblíbenější knihy patří detektivky od Agathy Christie, Harry Potter a vše kolem něj, Švindl a knihy od Čapka. Miluju seriály a předevšim Gilmorova děvčata, přátelé, sběratele kostí, četnické humoresky a tak. Z filmů koukám hlavně na romatické komedie, animáky, fantasy a thrillery. Ráda posloucham Tři sestry a další české kapely, ale i zahraniční. Miluji pizzu, palačinky, smažený sýr, bubble tea, mrkvovy a okurkový salát. Nosím především černou barvu a v oblékáni mám szrašně nízké sebevědomí. Miluju pejsky a všechno roztomilé, nesnáším oříšky a pavouky.
Tak jsem tu na vás vybalila všechno důležité i nedůležité a budu ráda, když přijdete znovu.