Havran Café

31. března 2016 v 22:00 | Ellie |  Hodnotím
Jedna malinká výhoda maturitního ročníku, je ta, že ses kamarádkou chodíme učit spolu. Většinou zabloudíme do nějké kavárničky, nebo podobného podniku. Rozhodla jsem se, že kdykoli mě nějaká zaujme, pokusím se napsat minirecenzi. A jako první je...
Havran café
Adresa:Sokolovská 118, Karlín, Praha 8
Dostane se k ní tramvají číslo 8 a 21(běžně 3), vystoupíte na zastávce Urxova a hned na hlavní v žlutém barákuje kavárna.
Interie kavárny je tmavší, ale díky dostatečnému přísunu světla to není nepříjemné. Sedačky jsou měkké a nechybí ani polštáře! Zdi zdobí zajímavé fotografie. Kavárna na mě působila útulně a příjemně.
Když jsem začala prohlížet lístek, překvapila mě jeho skromnost. Jelikož nepiji kávu dala jsem si horkou čokoládu. Kamarádka si dala čaj, mají opravdu velký výběr, dále nabízí domácí limonády a samozřejmě kávu. Trochu mě mrzelo, že nenabízejí svařené džusy, ale tak třeba nabídku rozšíří časem.
Musím říct, že čokoláda byla opravdu výborná! Hustá tak akorát, spíše sladčí a příjemně zasytila. Myslím, že především kvůli ní, se sem budu vracet. Výběr jídla (jako sladkých zákusků) mě trochu zklamal, protože upřednostňuji dortíky a zde nabízeli spíše koláče a tak. Ale je pravda, že já jsem hodně vybíravá.
Nakonec jsme si s kmarádkou objednaly tousty. Kamarádka byla nadšená a moc jí chutnaly, já spíše zklamaná, protože je mám ráda s kečupem a z toustovače pořádně zapečené, tyhle byly z "paninovače", sto lidí sto chutí..
Kdysi jsem někde slyšela, že kvalita podniku se z velké části odvíjí podle kvality a vzhledu wc. S touto myšlenkou souhlasím. Záchody měli pěkné, nic nescházelo, ale jednu výhradu bych měla. Kliky! Jednalo se totiž o takové ty koule. Možná je to tím, že na ně nejsem zvyklá, ale měla jsem trochu problém je používat. Nicméně, je to originální..
Obsluha byla velmi příjemná, rychlá a vstřícná. V prostorech nemají problém s domácími mazlíčky a v zadní části je dětský koutek. Ceny jsou přívětivé. Kavárna se mi líbila a ráda se sem vrátím. Na "hvězdičky" bych dala tak 4/5.


Elliefotky jsou foceny mnou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama